Raoul Pal: Solana wyprzedzi „zabójców Ethereum” podczas kolejnej hossy

solana

Były członek zarządu Goldman Sachs i założyciel Real Vision stwierdził, że Solana może wyprzedzić wszystkich konkurentów Ethereum podczas następnej hossy.


Raoul Pal uważa, że wraz ze wzrostem rynku kryptowalut, na blockchainach Solana (SOL) i Avalanche (AVAX) zacznie powstawać więcej projektów niż na Ethereum:

Na początku cyklu byka zobaczymy, że Ethereum wychodzi na prowadzenie, ale potem konkurenci zaczną się do niego zbliżać.

Były bankier Goldman Sachs przewiduje, że blockchainy warstwy 1 konkurujące z Ethereum będą rosły w nowym cyklu byka w taki sam sposób jak Ethereum od 2020 do końca 2021 roku. Dlatego Raul Pal osobiście zainwestował w SOL, który jest najbliższym z konkurentów do ETH:

Myślę, że wiele podobnych blockchainów w tym cyklu powieli dynamikę ETH w ostatnim cyklu. Ostatecznie staną się one bardzo dużymi dominującymi sieciami. Które? Nie wiem! Stawiam na Solanę, ale może to być każdy z pozostałych blockchainów. Po prostu zwracam większą uwagę na Solanę niż na inne aktywa, ale obserwuję wszystkie i czekam na ich wzrost.

SOL/ETH

Założyciel Real Vision powiedział, że śledzi Solanę w parze z Ethereum (SOL/ETH). Para ta, zdaniem Pala, tworzy potencjalnie byczy setup (świece z identycznymi dołkami). Ekspert makroekonomii wyjaśnia, że wskaźnik DeMark, zaprojektowany w celu określenia kierunku trendu aktywa poprzez porównanie ostatnich szczytów i dołków cenowych z ceną z poprzedniego okresu, pokazuje byczy sygnał na wielu ramach czasowych dla SOL/ETH.

Dyrektor generalny giełdy kryptowalut FTX, Sam Bankman-Fried, pomimo problemów z siecią Solana, nadal wierzy w SOL. Jakiś czas temu wyjaśnił. że projekt zmagający się z problemami, dopiero po nich odniósł większy sukces.

FTX jest ściśle powiązana z Solana poprzez kilka zależnych podmiotów. Bankman-Fried zainwestował w projekt poprzez swoją firmę Alameda Research, a także uczestniczył w rundzie finansowania Solana Labs o wartości 314 mln dolarów.

solana

Źródło wpisu: https://cryps.pl/raoul-pal-solana-wyprzedzi-zabojcow-ethereum-podczas-kolejnej-hossy/