Start grupy CryptoNinja VIP

Jak pewnie wiecie ruszyła sprzedaż mojego ebooka o pasywnych sposobach zarabiania na kryptowalutach a wraz z nim organizuje zapisy do specjalnej grupy na Facebooku. W tym wpisie przybliżę Ci jak będzie działać ta grupa oraz jakie korzyści przewidziałem dla osób, które zdecydują się do niej dołączyć.

Jak aplikować do grupy VIP?

Na początku muszę zaznaczyć, że dostęp do grupy jest możliwy jedynie dla osób, które kupiły ebooka i jednorazowa możliwość dołączenia do grupy pojawia się zaraz po zakupie. Na grupie będzie poruszane wiele istotnych kwestii dotyczących kryptowalut oraz będą rozwijanę tematy poruszane w Ebooku. Co mam na myśli? Jeżeli w Ebooku poruszany jest temat masternodów, to na grupie będziemy rozkładali cały proces stawiania masternoda od A do Z, czyli zaczynając od dokładnego researchu projektów, poprzez wybór oraz odpowiednie zabezpieczenie serwera VPS, a na konkretnych komendach i ustawianiu portfela kończąc. Przewidziałem ogrom informacji, które będę starał się uporządkować i przekazać w “ludzkiej” formie, tak żeby każdy zrozumiał i mógł w końcu zarabiać na kryptowalutach 🙂

Jeżeli mnie znasz, a podejrzewam, że skoro to czytasz to miałeś już okazję troszkę mnie poznać, to dobrze wiesz, że zawsze dostarczam więcej informacji niż obiecałem. Tak samo będzie i w tym przypadku, bo jest tego naprawdę sporo.

Ile to kosztuje?

Tak, dostęp do grupy jest płatny. Wiem, że w internecie jest masa darmowej wiedzy, jednak po dłuższym namyśle zdecydowałem się na pobieranie niewielkiej opłaty. Dlaczego tak? Odpowiedź jest bardzo prosta – otrzymując coś za darmo nie wykorzystujemy tego w pełni. Niewielka opłata nie tylko zmotywuje mnie do dostarczania wam czegoś bardzo wartościowego, ale też sprawi, że będziecie częściej wykorzystywać informacje dostępne na grupie – w końcu za to płacicie, nie?! 🙂

Regularna cena, na jaką się zdecydowałem to 19zł/miesiąc. Wydaje mi się, że to niewielka kwota, jednak, że dopiero zaczynamy postanowiłem obniżyć cenę jeszcze bardziej – do końca marca możesz otrzymać dostęp do grupy VIP za jednorazowe 97zł/rok – czyli miesięczny koszt to około 8zł. Myślę, że to dobry deal?

Jeżeli myślisz poważnie o regularnym zarabianiu na kryptowalutach, to jest to dobra okazja, żebyś mógł w końcu zrobić coś w tym kierunku. Po wielu rozmowach na instagramie doszedłem do wniosku, że czegoś takiego brakuje w polskim internecie. Owszem, wiedzy jest dużo, jednak jest ona chaotycznie publikowana, wiele osób pod przykrywką naganiania do scamów próbuje edukować o krypto jednak kierują się tylko i wyłącznie prowizją. Uznałem, że czas to zmienić – stąd taki pomysł. Daj znać w komentarzu, co o tym myślisz – będę wdzięczny za każdy komantarz!

3 thoughts on “Start grupy CryptoNinja VIP”

  1. Pingback: CryptoNinja VIP #1 - Crypto Ninja

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu!