crypto ninja

UWAGA: Materiały Tylko Dla Osób, Które Chcą Zarabiać Na Kryptowalutach!

Poznaj Podstawy Kryptowalut!

Praktyczny poradnik, dzięki któremu poznasz podstawy kryptowalut! Dowiesz się, czym jest Bitcoin, dlaczego technologia Blockchain zyskuje coraz większą popularność oraz jak zacząć na tym rynku zarabiać. Oczywiście możesz pobrać go całkowicie za darmo!

Dbam o Twoją prywatność. Twoje dane są bezpieczne.

Czego się dowiesz?

Bitcoin

Pewnie usłyszałeś gdzieś o Bitcoinie, jednak nie rozumiesz czym jest? W tym poradniku dowiesz się nie tylko, czym jest Bitcoin, kiedy oraz dlaczego powstał, ale również poznasz inne kryptowaluty, o których powinieneś wiedzieć!

Blockchain

Blockchain to technologia przyszłości, która powoli zaczyna zmieniać nie tylko przestarzałą branżę usług finansowych. Dowiesz się czym dokładnie jest Blockchain, dlaczego jest tak rewolucyjny oraz co może zmienić!

Specjalne Bonusy!

Oprócz poradnika otrzymasz przygotowane przeze mnie, wysokiej jakości, specjalne bonusy, dzięki którym nie tylko poszerzysz swoją wiedzę o kryptowalutach, ale również zaczniesz na nich zarabiać!

Hej! Nazywam się Tomasz Kołpaczek!

Po raz pierwszy zainteresowałem się Bitcoinem na początku 2012 roku. Po zgłębieniu wiedzy w tym temacie postanowiłem, że zajmę się wydobywaniem Bitcoina. W tamtych czasach nie było to zbyt skomplikowane i po około miesiącu byłem szczęśliwym posiadaczem jednego, całego bitcoina – używając do kopania jedynie starego laptopa!

Obecnie, poza Bitcoinem oczywiście, kopię wiele kryptowalut za pomocą metody Proof of Stake, posiadam kilkanaście masternodów oraz ciągle poszerzam swoją wiedzę w dziedzinie kryptowalut i technologii blockchain. Prowadzę bloga o kryptowalutach, jestem autorem Ebooka oraz jednym ze współorganizatorów konferencji o Kryptowalutach w Wielkiej Brytanii.

POBIERZ TERAZ

Poznaj niezbędne podstawy, dzięki którym będziesz mógł zacząć zarabiać na kryptowalutach!

Gdzie wysłać poradnik?