Opinie o mnie...

Tomasz to osoba, która posiada nieprzeciętną wiedzę z zakresu kryptowalut i technologii blockchain. Potrafi dokładnie wytłumaczyć wszystko od samego początku nawet laikowi. Cechuje go bardzo wysoki profesjonalizm, gorąco polecam współpracę z Tomkiem.
Razem z Tomaszem zorganizowaliśmy Bitcoin Cafe w Wielkiej Brytanii, spotkanie dla sympatyków technologii blockchain oraz kryptowalut. Tomasz posiada ogromną wiedzę na ten temat, pisze poradniki dla osób dopiero startujących w tej branży. Jest prawdziwym miłośnikiem Bitcoina i zajmuje się tematem z pasją.
Oczuwam naprawdę wielkie wsparcie z Tomka strony a ostatnimi czasy nawet troskę o moje powodzenie. Nasze rozmowy mnie odbudowały w dużym stopniu. Tomek ma ogromne zaplecze techniczne, chętnie doradzi, podpowie i pomoże. Polecam!
Jesteśmy partnerami biznesowymi od kilku miesięcy. Gdy poznaliśmy się przez internet nic nie wskazywało na taki rozwój wydarzeń. Połączyło nas to, że Tomek to świetny spec od spraw technicznych (masternody, PoS, technologia blockchain), ja za to bardziej sie sprawdzałem w marketingu. Od kilku miesięcy działamy razem i jest to bardzo owocna współpraca!
Znamy się od 3 lat. Łącza nas podobne projekty. Tomek kładzie bardzo duży nacisk na edukacje co bardzo mi się podoba, bo przy kryptowalutach bez tego ani rusz. Fajne poczucie humoru sprzyja budowaniu relacji. Zapowiada się długa współpraca.
Tomasz zawsze stara się przekazać wiedzę w sposób prosty, nie wchodząc w trudny język. Właściwy człowiek, we właściwym miejscu! Jego wskazówki są cenne, na czasie i zawsze można liczyć na update i doradztwo w tematach kryptowalut.
Współpraca z Tomkiem to sama przyjemność. Profesjonalizm i rzetelne informacje na każdym kroku. Szeroki zakres wiedzy w różnych dziedzinach branży krypto i zarabiania online. Jeśli ktoś nadal szuka dobrego źródła informacji oraz możliwości zarabiania online to idealna osoba do współpracy. Każdy znajdzie u niego coś dla siebie, zarówno "świeżak", jak i doświadczony użytkownik branży online!