crypto ninja

„To jest DARMOWY webinar, który nie będzie powtarzany i jest dostępny jedynie przez najbliższe 3 dni!”

BinanceNinja

Poznaj ukryte funkcje giełdy Binance, dzięki którym więcej!

DARMOWY WEBINAR prowadzi: Tomasz Kołpaczek, CryptoNinja.pl

Najczęściej zadawane pytania

Tak. Cały trening dotyczy dostępnych na platformie Binance funkcji, więc konto jest wymagane. Jeżeli nie masz jeszcze konta na Binance, to możesz je założyć za darmo klikając tutaj.

Dostęp do webinaru jest darmowy dla pierwszych 100 osób. Po przekroczeniu tej liczby zapisy zostaną zamknięte, a nagranie z webinaru będzie udostępniane jako płatny moduł (w cenie nie mniejszej niż 149zł).

Najwięcej wyciągną z kursu osoby, które są obeznane z podstawami: kupowali już swoje pierwsze kryptowaluty, wiedzą jak je przesyłać oraz jak handlować na giełdzie. Początkujące osoby mogą się dowiedzieć nowych rzeczy i skorzystać z informacji zawartych w kursie po poznaniu tych podstaw.

Absolutnie nie! Sam nie jestem fanem śledzenia wykresów ani tradingu. W tym treningu chcę Ci pokazać funkcje platformy Binance, o których mało kto wie, a przynajmniej bardzo mało osób z nich korzysta. Skupimy się na generowaniu źródeł pasywnego dochodu, które nie wymagają od Ciebie codziennego śledzenia wykresów.

Całe szkolenie jest w 100% darmowe. Przedstawie Ci konkretne sposoby na generowanie pasywnych źródeł dochodu dzięki platformie Binance. Na końcu webinaru będę miał dla Ciebie dodatkową, bardzo atrakcyjną propozycję, jednak nie musisz z niej korzystać!

Tak! Webinar będzie nagrywany, jednak dostęp do nagrania będzie jedynie dla pierwszych 100 osób, które zdecydują się z niego korzystać. W późniejszym czasie nagranie będzie udostępniane jako płatne!

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, które chciałbyś zadać przed zapisem, to skontaktuj się z nami!

Nie przekonałem Cię? Poznaj opinie innych!

Katarzyna Ochnio
Katarzyna Ochnio
Read More
Znamy się od 3 lat. Łącza nas podobne projekty. Tomek kładzie bardzo duży nacisk na edukacje co bardzo mi się podoba, bo przy kryptowalutach bez tego ani rusz. Fajne poczucie humoru sprzyja budowaniu relacji. Zapowiada się długa współpraca.
Tomasz Kłonowski
Tomasz Kłonowski
Read More
Jesteśmy partnerami biznesowymi od kilku miesięcy. Gdy poznaliśmy się przez internet nic nie wskazywało na taki rozwój wydarzeń. Połączyło nas to, że Tomek to świetny spec od spraw technicznych (masternody, PoS, technologia blockchain), ja za to bardziej sie sprawdzałem w marketingu. Od kilku miesięcy działamy razem i jest to bardzo owocna współpraca!
Piotr Błoch
Piotr Błoch
Read More
Tomasz to osoba, która posiada nieprzeciętną wiedzę z zakresu kryptowalut i technologii blockchain. Potrafi dokładnie wytłumaczyć wszystko od samego początku nawet laikowi. Cechuje go bardzo wysoki profesjonalizm, gorąco polecam współpracę z Tomkiem.
Mariusz Fultyn
Mariusz Fultyn
Read More
Razem z Tomaszem zorganizowaliśmy Bitcoin Cafe w Wielkiej Brytanii, spotkanie dla sympatyków technologii blockchain oraz kryptowalut. Tomasz posiada ogromną wiedzę na ten temat, pisze poradniki dla osób dopiero startujących w tej branży. Jest prawdziwym miłośnikiem Bitcoina i zajmuje się tematem z pasją.
Leszek Bugajewski
Leszek Bugajewski
Read More
Współpraca z Tomkiem to sama przyjemność. Profesjonalizm i rzetelne informacje na każdym kroku. Szeroki zakres wiedzy w różnych dziedzinach branży krypto i zarabiania online. Jeśli ktoś nadal szuka dobrego źródła informacji oraz możliwości zarabiania online to idealna osoba do współpracy. Każdy znajdzie u niego coś dla siebie, zarówno "świeżak", jak i doświadczony użytkownik branży online!
Andrzej Ordyński
Andrzej Ordyński
Read More
Oczuwam naprawdę wielkie wsparcie z Tomka strony a ostatnimi czasy nawet troskę o moje powodzenie. Nasze rozmowy mnie odbudowały w dużym stopniu. Tomek ma ogromne zaplecze techniczne, chętnie doradzi, podpowie i pomoże. Polecam!
Previous
Next

© 2019 Tomasz Kołpaczek | Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Polityka Prywatności | Program Partnerski | Kontakt

[affiliate_info_referred][affiliate_info_name] polecił Ci tę stronę.[/affiliate_info_referred]​

Wypełnij Formularz